Lepidla Ústí nad Labem

Kategorii lepidla připravujeme, materiálu je dost. Velmi dobrými podklady jsou produkty firmy Polycol. Kotaktujte barvy Ústí nad Labem, nebo kdykoli volejte.

Druhy lepidel

V Ústí nad Labem je možné zakoupit širokou paletu lepidel. Pokud se rozhodnete pro firmu barvy Ústí nad Labem, dostanete ke každé barvě také návod na její použití.

Lepidla pomohou při opravě dřevěného nábytku a bot, lepí papír, kov, plast a sklo. Také když je zapotřebí lepit omylem rozbitou podlahu.

Čím lepit porcelán? Odpovíme vám. Základem je dobré lepidlo. Disperzní lepidlo, vteřinové lepidlo, kontaktní chloroprenové, epoxidové lepidlo či klasickou lepící tyčinku na papír. Lepidla pořizujte vždy podle potřeby. Zvolte vhodnou velikost balení. Větší vychází levněji, ale obsah musíte spotřebovat do určité doby. Takže lepší méně, abyste nemuseli zatvrdlé a ztuhlé lepidlo vyhazovat.

Dvousložková epoxidová lepidla

Velice pevná lepidla, skládající se ze dvou tub či plechovek. Jejich promícháním vzniká lepící hmota. Použití zejména pro kutily, ale i v domácnosti najde své uplatnění při slepování keramiky, vyplňování prasklin. Dají se jimi lepit veškeré materiály. Pro domácí a profesionální použití použijte například:

Lepící kompozice Polycol 171

Lze použít v interiérech i exteriérech, vytváří čirý lepený spoj. Tvoří velmi pevný lepený spoj při lepení skla, kovů, betonu, všech druhů dřevin, keramiky a porcelánu. Vmísením dřevěných pilin do natužené kompozice vzniká tmel pro opravy dřevěných podlah.

Podrobnější informaci o tomto výrobku naleznete zde.


 
Akce

SOKRATES colour

SOKRATES colour

Akrylátová vrchní barva POLOLESK Balení: 0,7kg 2kg 5kg 10kg Vlastnosti: Univerzální, tvrdý, ale pružný nátěr, do interiéru i exteriéru Obna, dveře, dětské hračky. okapy, střechy... Tónování: 16 odstínů dle vzorkovníku Vydatnost: 8-10m2/kg AKCE 0,7l za 189,-Kč

Bez DPH 0.00 Kč
Vč. DPH 0.00 Kč

Bona Deck Oil

Bona Deck Oil

Olej na venkovní podlahy Balení: 5l Vlastnosti: Směs borovicového a lněného oleje, do exteriéru Vytvrzovací olej k ochraně dřevěných ploch, UV ochrana, kombinace hloubkové impregnace dřeva s optimální ochranou povrchu, vodoodpudivý, odolný proti usazování nečistot Tónování: Přírodní odstín Vydatnost: 6-10m2/l AKCE - 5l za 1 499,-

Bez DPH 0.00 Kč
Vč. DPH 0.00 Kč

JUNCKERS RUSTIC OIL

JUNCKERS RUSTIC OIL

Uretanový podlahový olej Balení: 5l Vlastnosti: Interiérový, na parkety, podlahy, stoly, zábradlí Vytvrzovací impregnační olej zvýrazňuje hloubku a barevný tón dřeva, proniká hluboko do struktury, zaplňuje póry, na měkké i tvrdé dřeviny, odolný běžným čistícím prostředkům Tónování: Čirý Vydatnost: Impregnované povrchy: 20-50m2/l Neošetřené povrchy: 5-10m2/l Akce - 5l za 2 369,-

Bez DPH 0.00 Kč
Vč. DPH 0.00 Kč